Nejlepší WordPress hosting
WordPress

Nejlepší webhosting pro Wordpress

Při navrhování této služby jsme se snažili najít a použít nejvhodnější technologie, které maximálně zrychlí váš web fungující na platformě WordPress. Celé řešení jsme postavili na jednoduchosti, rychlosti a uživatelské přívětivosti.

Objednat
WordPress ihned

Wordpress nainstalujete mrknutím oka

Na Otoman.cz jsme pro vás připravili instalaci WordPressu pomocí jednoho kliknutí v administraci. Tuto instalaci snadno zvládne i méně zkušený uživatel. V instalačním balíčku je už připraven i plugin WP-Supercache pro rychlejší načítání webových stránek.

NGinx

Využíváme výhody webserveru Nginx

Jako jedna z mála webhostingových služeb v ČR poskytujeme hosting na webserveru Nginx. Zásadní výhodou je jeho rychlost a menší nároky na paměť. Nginx sice nepodporuje soubory .htaccess, ale to není pro provoz moderních redakčních systémů jako WordPress potřeba.

PHP-FPM

Moderní zpracování PHP skriptů - PHP-FPM

Pro provoz hostingu využíváme moderní implementaci pro zpracování PHP skriptů. PHP funguje jako samostatný demon, a každý uživatel má tak přesně garantované hardwarové prostředky. Na každé doméně je proto možné pustit synchronně až 6 PHP procesů. Toto nastavení s pluginem WP-Supercache zajistí dostatečný hardwarový výkon i pro navštěvovanější projekty.

Supercache

Předinstalovaný plugin WP-Supercache

Do WordPressu doporučujeme nainstalovat plugin WP-Supercache. S jeho pomocí budou vaše webové stránky výrazně rychlejší a nebudou zbytečně vytěžovat PHP procesy. Na Otoman.cz si v administraci zapnete podporu WP-Supercache jednoduše přímo v Nginxu. Po aktivaci bude nacachované stránky distribuovat přímo webserver, čímž získáte výrazně vyšší rychlost načítání webových stránek.

PHP7

Náš hosting pro Wordpress je díky PHP 7 o 100% rychlejší

Na našem serveru pro WordPress je nejnovější verze PHP 7. Podle nezávislých testů je tato verze PHP u WordPressu 4.4 až o 100 % rychlejší než starší verze PHP 5.6. Samozřejmostí je použití OPCACHE pro automatické cachování kompilovaných PHP skriptů. Drobnou nevýhodou verze PHP 7 může být nekompatibilita s některými staršími pluginy, ale vzhledem k prudkému rozšiřování PHP 7 většina moderních pluginů již podporuje tuto verzi PHP.

HTTP/2

Nový HTTP/2 je rychlejší a bezpečnější

Využijte moderní protokol HTTP/2 pro rychlejší načítání stránek. Díky menším datovým přenosům a rychlejší odezvě se vaše stránky budou zobrazovat rychleji. Všechny implementace protokolu HTTP/2 včetně té naší probíhají na jeho zabezpečené verzi HTTPS. Proto vám nabízíme SSL certifikát zdarma od společnosti Let´s Encrypt, který si pomocí jednoho kliknutí aktivujete v administraci Otoman.cz