Nejlepší WordPress hosting
Nápověda > E-maily > Přeposílání, upozornění formou SMS a automatická odpověď (návod pro webmail)

Přeposílání, upozornění formou SMS a automatická odpověď (návod pro webmail)

Všechny potřebné funkce (přeposílání, upozornění formou SMS a automatická odpověď) nastavíte po přihlášení do dané schránky na adrese webmail.otoman.cz následujícím způsobem: Nastavení -> Filtry -> Přidat filtr-definice filtru:

Nastavení přeposílání

DŮLEŽITÉ: Před filtrem pro přeposílání ponechte náš defaultní filtr pro mazání SPAM zpráv.

Jestliže chcete přeposílat všechny příchozí zprávy na jinou e-mailovou adresu, zašrtnete Všechny zprávy, vyberete Přeposlat zprávu na a vložíte danou adresu. Poté již jen kliknete na Uložit.

Když budete chtít filtr deaktivovat, stačí kliknout na Filtr neaktivní a Uložit.

Nastavení upozornění o e-mailu přes SMS

Opět zaškrtnete Všechny zprávy, vyberete Odeslat kopii zprávy na a vložíte e-mailový formát pro zasílání SMS, který si zjistíte u svého operátora. Tuto službu poskytuje váš operátor, my pouze umožňujeme přeposílání kopií na uvedený e-mail.

Nastavení automatické odpovědi

Opět zvolíte Všechny zprávy, poté Odpovědět se zprávou a vložíte text e-mailu odchozího lidem, kteří vám napíší v době, kdy nebudete zrovna přítomni u schránky.

Nastavení počtu dnů mezi automatickými odpověďmi

Pokud nastavíte počet dnů mezi automatickými odpověďmi, přijde odesílateli přijde odpověď tolikrát za den, kolikrát ji nastavíte.

Příklad: Jste na dovolené a kolega vám pošle během dne 3 e-maily. Pokud máte nastaveno číslo 1, odesílateli přijde pouze jedna automatická odpověď, i když vám zašle tři maily za den.

Všechny tyto služby nastavíte po přihlášení na webmail.stable.cz následujícím způsobem: Nastavení -> filtry -> přidat filtr -> definice filtru.

 

Tagy článku: