Nejlepší WordPress hosting
Nápověda > Fakturace > Možnosti platby na Otoman.cz

Možnosti platby na Otoman.cz

Na serveru Otoman.cz máte několik možností, jak za webhosting a domény druhého řádu zaplatit. Níže naleznete stručný přehled.

Převodem na účet

Po objednání služeb vám dorazí e-mail s údaji o platbě. V příloze bude přiložen zálohový list se stejnými údaji. Zároveň bude na konci objednávky zobrazen variabilní symbol, číslo účtu, částka a další podrobnosti o objednávce.

Složením peněz na účet u Fio banka, a.s.

Peníze můžete složit v hotovosti na jedné z poboček naší banky Fio Banka, a.s. Vklad je aktuálně zpoplatněn dle ceníku banky.

Platba kartou

Po objednání služeb můžete ihned zaplatit kartou. Na konci objednávky se zobrazí loga vašeho poskytovatele platebních služeb, kde budete po kliknutí přesměrováni na platební rozhraní Webglobe, s.r.o. a následně na platební bránu Global Payments Europe, s.r.o. - až zde zadáváte citlivá data. Pokud chcete zaplatit kartou později, odkaz na platební rozhraní Webglobe, s.r.o. naleznete v e-mailu zaslaném po objednávce.

Platba přes PayPal

PayPal je možné využít u plateb přesahující částku 300,- Kč bez DPH. Možnost platby se vám zobrazí ihned po objednání nebo v zaslaném e-mailu po kliknutí na odkaz na platební rozhraní Webglobe, s.r.o.

Platba přes GooglePay

GooglePay můžete využít při placení online -> Platební brána 3D Secure.  Možnost platby přes GooglePay se Vám zobrazí po objednání nebo v zaslaném emailu po kliknutí na odkaz na platební rozhraní Stable.cz s.r.o.

Platba pomocí QR kódu

QR kód Vám umožní jednoduché načtení a zaplacení přes vaši banku pomocí mobilního telefonu. Tuto možnost musí podporovat mobilní aplikace vaší banky.

Platba složenkou typu A

Nevlastníte-li bankovní účet, můžete platbu také realizovat na poště pomocí poštovní poukázky typu A. Služba je zpoplatněna dle aktuálního ceníku České pošty.

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Doména a služby jsou registrovány, aktivovány a prodlouženy až po uhrazení služeb a spárování platby v systému. Kartou a PayPalem je vše provedeno téměř ihned, ale u převodu na účet a platbou pomocí složenky čekáme na připsání peněz na náš účet. Informace o uhrazení platby při prodloužení hostingu nebo domény obdržíte na e-mail a to 30 dní před expirací věci.

Tagy článku: