Nejlepší WordPress hosting
Nápověda > Administrace > Zapomenuté heslo do e-mailu

Zapomenuté heslo do e-mailu

Zapomněli jste heslo do svého emailu? Jsou čtyři možnosti jak jej získat.

  • Máte heslo uloženo v poštovním klientu a můžete tím pádem přijímat poštu? Zašleme Vám jej přímo na ten email. Většinou se tak stává, když si chce zákazník nastavit poštu do mobilního telefonu, či jiného poštovního klienta a nepamatuje si přístupy.
  • Máte přístup do administrace domény? Zde si můžete zapomenuté heslo změnit na nové a to u všech e-mailů vytvořených na doméně. POZOR, nové heslo je pak potřeba uložit ve všech aplikacích, které pro správu emailů používáte.
  • Přihlašujete se občas pře webové rozhraní - webmail? Heslo můžete mít uloženo ve webovém prohlížeči a přihlásíte se tak automaticky. Stávající heslo zde nezískáte (pokud v prohlížeči nepoužíváte uložení hesel do profilu - umí například Chrome), ale můžete si jej změnit přes funkci webmailu - Nastavení. POZOR, nové heslo je pak potřeba uložit ve všech aplikacích, které pro správu emailů používáte.
  • Nemáte přístup do administrace, ani nastaveno heslo v počítači? V tomto případě zasíláme přístupy na e-mail, který je v našem systému uvedený jako hlavní k uživatelskému účtu domény.

Tagy článku: