Nejlepší WordPress hosting

Novinky

7.11. 2016

Vlastník domény

Je vaše doména opravu "vaše"? Co vše se může stát, pokud nejsou data v registru u domény pravdivá a aktuální? Měl jsem doménu, teď mi srdce stůně...

1.11. 2016

Další díl ze serie Nebojteseinternetu.cz

Tentokrát na téma on-line nakupování. Dozvíte se, co vše je možné na internetu koupit, jaké to má výhody, jaké jsou možnosti platby a dokonce dostanete doporučení na ověřené webové stránky pro nákup zboží, potravin či služeb. Klikněte zde pro dnešní díl: Nebojteseinternetu.cz

24.10. 2016

Hosting na rok zdarma!

Chcete si vyzkoušet hostingové služby nabízené na serveru Otoman.cz, protože si nejste jistí, zda Vám bude vyhovovat a jak vypadá správa služeb? Neváhejte to vyzkoušet! Nabízíme možnost hostingu až na rok zdarma. Pokud vlastníte svoji doménu nebude Vás to tedy stát vůbec nic, v opačném případě zaplatíte za registraci domény. Klikněte zde.cz

19.10. 2016

Nebojte se internetu!

Stále tápete ve světě internetu? Pojmy jako sociální sítě, hoax, on-line platby a nakupování jsou pro vás "španělská vesnice"? Podívejte na stránky nebojteseinternetu.cz. Zde se představuje projekt sdružení CZ.NIC (správce národní domény CZ), který přibližuje internert a vše kolem něj v krátkých epizodách seriálu Nebojte se internetu. Herci, v čele s Danou Batulkovou a Václavem Koptou, se dostávají do běžných situací při brouzdání internetem, nakupování on-line a rozesílání e-mailů. Komupak poslal Karel e-mailem vtip o učitelkách? Klikněte zde: Nebojteseinternetu.cz

18.10. 2016

Zaslání chybných dokladů

Vážení zákazníci, některým z vás byly dnes vygenerovány a na email zaslány výzvy k úhradě, ve kterých je uvedeno pouze datum prodloužení a chybí název domény, případně služba. Tyto doklady byly následně hned zrušeny a nyní se generují a zasílají výzvy nové už se správnými položkami. Za chybu se velmi omlouváme, došlo k ní při přesunu databáze na nový server. Vše je již opraveno a prosíme, chybné doklady neplaťte.

17.10. 2016

Akční cena .xyz domén jen 30Kč!

Tentokrát je tato cena platná pro novou registraci domény až do konce tohoto roku. Cena je garantována pro objednávky zaplacené do 30.12.2016 a platí na první rok registrace domény.Prodloužení domény v dalším období bude dle platného ceníku, aktuálně je cena 280,- Kč bez DPH na další rok.

7.10. 2016

Odstávka DSDng systému

Vážení zákazníci, dne 11.10. od 0:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět změny u CZ domén. Dostupnost webů bude však v pořádku a nebude tímto dotčena. Děkujeme za pochopení.

6.10. 2016

Centos 7

V letních měsících jsme pracovali na serverech služby Otoman.cz a v minulých dnech pak byl dokončen přechod u všech starších serverů na nový operační systém Centos 7. Změna s sebou přinesla také upgrade PHP, MySQL a Apache HTTPD.

4.10. 2016

Optimalizovaný server pro Wordpress

V objednávce máte možnost objednat služby na specielní server na kterém, jedním kliknutím v administrace nainstalujete wordpress. Více informací naleznete zde. V objednávce poté zvolíte Wordpress - optimalizovaný server (doporučujeme pro redakční systém WordPress).

29.9. 2016

Registrace domény .CLUB za 35Kč

Zaregistrujte si vlastní doménu s koncovkou .club za pouhých 35,- Kč bez DPH. Cena je garantována pro objednávky zaplacené do 25.11.2016 a platí na první rok registrace domény.Cena za prodloužení v dalším období se řídí platným ceníkem. Proveďte platbu on-line kartou a doména je vaše ještě dnes.

« 1 7 8 9 10 11 12 13 16 24 31 »