Nejlepší WordPress hosting

Novinky

5.4. 2018

.CLOUD za 240,- Kč

Nově si u nás můžete zaregistrovat doménu s koncovkou .cloud za 240,-Kč (bez DPH). Cena za prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávky nových domén na našich stránkách.

29.3. 2018

2 x měř - jednou řež!;-)

Registrujete si novou doménu? Než objednávku odešlete, zkontrolujte si, prosím, důkladně veškeré údaje! Vyhnete se tak komplikacím a složité administrativě, která je nutná při změně údajů - např. při ukliknutí v emailové adrese je ke změně nutný úředně ověřený formulář..Objednávky nových domén na našich stránkách.

27.3. 2018

Velikonoční akce na domény .bio, .green a .organic!

Co takhle nastartovat jaro s doménami .bio, .green a .organic! Zaregistrovat si je u nás nyní můžete za akčních 361,- Kč (bez DPH). Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete z administrace Vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

20.3. 2018

.COOL a .COMPANY..poslední zvonění!

Už jen pár dní můžete objednávat domény .COOL a .COMPANY za akční ceny! Domény s těmito koncovkami u nás pořídíte do 31.3.2018 za 140,-Kč (bez DPH)! Ceny platí na nové registrace domén, prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

6.3. 2018

Oznámení o odstávce

Vážení zákazníci, dne 8.3.2018 v čase od 00:00 do 04:00 proběhne plánovaná odstávka systému centrálního registru správy domén .cz. V průběhu odstávky bude systém nedostupný. V tomto čase tak nebude možné registrovat nové domény ani provádět změny u stávajících domén v registrech. Provozu hostingových služeb (provoz webu, e-mailů a pod.) se tato dostávka nedotkne. Děkujeme vám za pochopení.

22.2. 2018

Parkování domény na Otoman.cz

Jaké jsou parametry parkování domény na službě Otoman.cz? Koukněte na podrobnosti.

8.2. 2018

Akce na .TOP a .INFO domény!

Máte TOP produkt? Informujte o tom celý svět! Doménu .TOP si nyní zaregistrujete za 60,- Kč (bez DPH) a .INFO za 80,-Kč (bez DPH)! Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

30.1. 2018

Parking na Otomanu.cz

Víte, že nově můžete na Otoman.cz využít možnosti parkování domény? Parking, neboli hosting otoman-parking je služba, která Vám nabízí možnost zaregistrovat si doménu na své jméno (nebo jméno jiného vlastníka) a obsahuje registraci domény a vedení DNS záznamů.

18.1. 2018

Nabídka pro fajnšmekry;-)

Máme pro vás akční ceny na nové registrace domén .COOL a .COMPANY! Domény s těmito koncovkami u nás nyní pořídíte za 140,-Kč (bez DPH)! Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

12.1. 2018

Změna údajů u domény

Potřebujete změnit vlastníka domény, nebo kontaktní údaje u domény? Nově máte možnost zažádat o změnu v administraci vašeho uživatelského účtu na webadmin.otoman.cz. Kliknete na příslušnou doménu a v sekci "Informace o doméně" naleznete odkaz "Změna vlastníka domény". Případně naleznete odkaz na změnu i v sekci Správa domény. Pokud změna není z nějakého důvodu touto cestou možná, odkáže vás systém, abyste kontaktovali naši podporu. Ideálně přes autorizovaný požadavek zadaný v administraci uživatelského účtu.