Nejlepší WordPress hosting

Novinky

27.3. 2018

Velikonoční akce na domény .bio, .green a .organic!

Co takhle nastartovat jaro s doménami .bio, .green a .organic! Zaregistrovat si je u nás nyní můžete za akčních 361,- Kč (bez DPH). Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete z administrace Vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

20.3. 2018

.COOL a .COMPANY..poslední zvonění!

Už jen pár dní můžete objednávat domény .COOL a .COMPANY za akční ceny! Domény s těmito koncovkami u nás pořídíte do 31.3.2018 za 140,-Kč (bez DPH)! Ceny platí na nové registrace domén, prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

6.3. 2018

Oznámení o odstávce

Vážení zákazníci, dne 8.3.2018 v čase od 00:00 do 04:00 proběhne plánovaná odstávka systému centrálního registru správy domén .cz. V průběhu odstávky bude systém nedostupný. V tomto čase tak nebude možné registrovat nové domény ani provádět změny u stávajících domén v registrech. Provozu hostingových služeb (provoz webu, e-mailů a pod.) se tato dostávka nedotkne. Děkujeme vám za pochopení.

22.2. 2018

Parkování domény na Otoman.cz

Jaké jsou parametry parkování domény na službě Otoman.cz? Koukněte na podrobnosti.

8.2. 2018

Akce na .TOP a .INFO domény!

Máte TOP produkt? Informujte o tom celý svět! Doménu .TOP si nyní zaregistrujete za 60,- Kč (bez DPH) a .INFO za 80,-Kč (bez DPH)! Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

30.1. 2018

Parking na Otomanu.cz

Víte, že nově můžete na Otoman.cz využít možnosti parkování domény? Parking, neboli hosting otoman-parking je služba, která Vám nabízí možnost zaregistrovat si doménu na své jméno (nebo jméno jiného vlastníka) a obsahuje registraci domény a vedení DNS záznamů.

18.1. 2018

Nabídka pro fajnšmekry;-)

Máme pro vás akční ceny na nové registrace domén .COOL a .COMPANY! Domény s těmito koncovkami u nás nyní pořídíte za 140,-Kč (bez DPH)! Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

12.1. 2018

Změna údajů u domény

Potřebujete změnit vlastníka domény, nebo kontaktní údaje u domény? Nově máte možnost zažádat o změnu v administraci vašeho uživatelského účtu na webadmin.otoman.cz. Kliknete na příslušnou doménu a v sekci "Informace o doméně" naleznete odkaz "Změna vlastníka domény". Případně naleznete odkaz na změnu i v sekci Správa domény. Pokud změna není z nějakého důvodu touto cestou možná, odkáže vás systém, abyste kontaktovali naši podporu. Ideálně přes autorizovaný požadavek zadaný v administraci uživatelského účtu.

11.1. 2018

.PL doména za 120,- Kč

Do konce ledna jsme pro vás prodloužili akci na novou registraci .pl domény! Tak neváhejte a objednávejte svoji .pl doménu za super cenu 120,- Kč na rok (bez DPH). Cena za prodloužení v dalším období se řídí platným ceníkem. Proveďte platbu on-line kartou a doména je vaše ještě dnes. Noví zákazníci mohou pro objednání použít tento odkaz a stávající mohou objednávat přes svoji administraci na adrese webadmin.otoman.cz.

20.12. 2017

PF2018

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2018 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zároveň se těšíme na další spolupráci.