Nejlepší WordPress hosting

Novinky

2.10. 2017

Změna termínu vystavování zálohových listů

Od 1.10.2017 budou zálohové listy vystavovány 30 dnů před expirací domény, či webhostingu (doposud to bylo 20 dnů). Pokud Vám v následujících 30ti dnech expirují další služby, budou taktéž přidány na zálohový list. Důvodem je jednak zjednodušení - abyste nebyli zahlceni fakturami a abyste měli více času na případné úpravy. Dále také reagujeme na dotazy našich klientů, kterým chodila z registrů upozornění na blížící se expiraci domén v mezidobí, než byl vystaven doklad od nás. Tímto obdržíte zálohový list dříve než upozornění z registru.

20.9. 2017

Doména .xyz za 69,- Kč!

Nyní máte možnost zaregistrovat si u nás .XYZ doménu za krásných 69,-Kč! Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

13.9. 2017

.pl doména za 120,-Kč!!!

Nové registrace .pl domény máme nyní až do konce roku za super cenu 120,- Kč na rok (bez DPH). Cena za prodloužení v dalším období se řídí platným ceníkem. Proveďte platbu on-line kartou a doména je vaše ještě dnes. Noví zákazníci mohou pro objednání použít tento odkaz a stávající mohou objednávat přes svoji administraci na adrese webadmin.otoman.cz.

22.8. 2017

.SK domény - nový systém a pravidla

Slovenský registr sk-nic.sk převádí správu domén pod nový systém a mění pravidla domény .sk! Migrace bude probíhat dne 31.8.2017 od 22:00 hod. až do 2.9.2017 do 8:00 hod. V době migrace NEBUDE možné provádět jakékoliv úkony na .sk doménách, nebude dostupný starý ani nový systém. Domény s expirací okolo 1. 9. je nutné prodloužit před spuštěním migrace, aby nedošlo k jejich znefunkčnění. Prosíme proto o kontrolu údajů u vašich .sk domén v administraci a pokud máte aktuálně neuhrazený doklad na prodloužení domén, prosíme o jeho včasnou úhradu.

15.8. 2017

Letní ceny finišují!

Už máte zaregistrovanou doménu .eu, .top, .info, .agency, .life, .services, nebo .today??? Do konce naší akční nabídky zbývají už jen 2 týdny!!! Tak neváhejte a objednávejte.

27.7. 2017

Pozor na nevýhodné nabídky!

Už se Vám to také stalo? Někteří naši zákazníci byli telefonicky a následně e-mailem kontaktováni společností, která nabízí registraci tzv. párové domény (např. k doméně otoman-test.cz nabízí registraci domény otomantest.cz) a její nasměrování na aktuální doménu. To vše za cenu daleko vyšší, než je cena běžné registrace u nás. Navíc službu směrování domény pro vás provádíme zdarma! Buďte obezřetní a s důvěrou se ohledně registrace další domény obraťte na nás. Registraci i směrování domén pro vás zajistíme za zlomek ceny, kterou vám nabízí tato společnost.

26.7. 2017

Máte aktualizované fakturační údaje?

Stále častěji se na nás obracíte s žádostí o změnu fakturačních údajů (email, adresa, apod.) na zálohovém listu nebo faktuře. Doporučujeme všem zákazníkům aktualizaci osobních či fakturačních údajů v administraci svého uživatelského účtu po přihlášení na webadmin.otoman.cz v sekci Fakturace. Podrobný postup naleznete v naší nápovědě.

25.7. 2017

Obdrželi jste sms od CZ.NIC?

Od 17.července zavedlo sdružení CZ.NIC novou formu informování zákazníků o blížícím se zrušení jejich domény, a to prostřednictvím sms zpráv. Aktuální kontaktní údaje i termín expirace své domény si můžete ověřit přímo na CZ.NIC - pokud již některá z informací není aktuální, neváhejte nás kontaktovat na info@otoman.cz!

30.6. 2017

.EU, .TOP a .INFO za pár kaček!

Akce na registrace domén s koncovkami .EU (120,- Kč), .TOP (77,- Kč) pokračuje a nově navíc .INFO za 99,- Kč!!! Do konce léta tak můžete mít tyto domény doslova za pár kaček! Objednávejte přímo z administrace nebo na 1url.cz/stDit

19.6. 2017

Novinka - objednejte si svoji .ART doménu!

Nově máme v nabídce možnost registrace domény s koncovkou .ART! Pokud chcete mít svoji .ART doménu, objednejte si ji na Otoman.cz za 361,- Kč na rok. Prodloužení domény na další období je zpoplatněno dle aktuálního ceníku. Ceny jsou bez DPH.