Nejlepší WordPress hosting

Novinky

22.2. 2018

Parkování domény na Otoman.cz

Jaké jsou parametry parkování domény na službě Otoman.cz? Koukněte na podrobnosti.

8.2. 2018

Akce na .TOP a .INFO domény!

Máte TOP produkt? Informujte o tom celý svět! Doménu .TOP si nyní zaregistrujete za 60,- Kč (bez DPH) a .INFO za 80,-Kč (bez DPH)! Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

30.1. 2018

Parking na Otomanu.cz

Víte, že nově můžete na Otoman.cz využít možnosti parkování domény? Parking, neboli hosting otoman-parking je služba, která Vám nabízí možnost zaregistrovat si doménu na své jméno (nebo jméno jiného vlastníka) a obsahuje registraci domény a vedení DNS záznamů.

18.1. 2018

Nabídka pro fajnšmekry;-)

Máme pro vás akční ceny na nové registrace domén .COOL a .COMPANY! Domény s těmito koncovkami u nás nyní pořídíte za 140,-Kč (bez DPH)! Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

12.1. 2018

Změna údajů u domény

Potřebujete změnit vlastníka domény, nebo kontaktní údaje u domény? Nově máte možnost zažádat o změnu v administraci vašeho uživatelského účtu na webadmin.otoman.cz. Kliknete na příslušnou doménu a v sekci "Informace o doméně" naleznete odkaz "Změna vlastníka domény". Případně naleznete odkaz na změnu i v sekci Správa domény. Pokud změna není z nějakého důvodu touto cestou možná, odkáže vás systém, abyste kontaktovali naši podporu. Ideálně přes autorizovaný požadavek zadaný v administraci uživatelského účtu.

11.1. 2018

.PL doména za 120,- Kč

Do konce ledna jsme pro vás prodloužili akci na novou registraci .pl domény! Tak neváhejte a objednávejte svoji .pl doménu za super cenu 120,- Kč na rok (bez DPH). Cena za prodloužení v dalším období se řídí platným ceníkem. Proveďte platbu on-line kartou a doména je vaše ještě dnes. Noví zákazníci mohou pro objednání použít tento odkaz a stávající mohou objednávat přes svoji administraci na adrese webadmin.otoman.cz.

20.12. 2017

PF2018

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2018 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zároveň se těšíme na další spolupráci.

15.12. 2017

Úprava fakturačních údajů

Přišel Vám zálohový list a fakturační údaje nejsou aktuální, nebo je prostě potřebujete upravit? Nyní si můžete provést změnu dle Vaší potřeby kliknutím na odkaz v šedém rámečku “Editovat fakturační údaje”, nebo v detailu platby kliknutím na odkaz pod Kontaktními informacemi. Editací a následným uložením těchto údajů dojde ke změně odběratele na zálohovém listu. Po zaplacení dokladu pak budou stejné údaje uvedeny na daňovém dokladu. Pozor - tato možnost je platná pouze do doby, než je doklad uhrazen. Po zaplacení již editace možná není (pak je nutné se na nás obrátit emailem). Pokud má být změna trvalá, je nutné provést úpravu fakturačních údajů přímo v administraci Vašeho uživatelského účtu.

1.12. 2017

Úprava funkce změny hesla

Rádi bychom Vás informovali o novém způsobu změny hesla pro přihlášení do webové administrace (webadmin.otoman.cz). Pokud si změníte hlavní heslo do administrace vašeho uživatelského účtu, nově se už nezmění heslo do hlavní databáze a FTP účtu, ale změní se pouze heslo pro přístup do administrace. Změnu hesla bude nutné potvrdit ve zprávě zaslané na email uvedený v administraci u uživatele.

13.11. 2017

Odstávka služeb pro správu a registraci domén

Vážení zákazníci, dne 15.11.2017 dojde v čase od 00:00 do 04:00 k plánované odstávce služeb pro správu a registraci domén. V tomto čase tak nebude možné registrovat nové domény ani provádět změny u stávajících domén v registrech. Provozu hostingových služeb (provoz webu, e-mailů a pod.) se tato dostávka nedotkne. Děkujeme vám za pochopení.

« 1 2 3 4 5 6 7 9 16 24 31 »